Główni bohaterowie postów

* Karola czyli Ja, autorka blogu MysliMamyPrzyKawie. Qra domowa zajmująca się domem, wychowywaniem syna i próbą realizowania swoich pomysłów. Kocham książki choć niestety cierpię na chroniczny brak czasu żeby je czytać. Dla relaksu szydełkuję różne rzeczy, podejrzane w necie czasami własne pomysły. Próbowałam swoich sił na maszynie do szycia ale z kiepskim efektem.

Na co dzień staram się nie zwariować do reszty.

* Mężu, mój ślubny. Pracuje jako informatyk w prywatnej firmie. Zarabia marne pieniądze i wiecznie narzeka na swoich szefów. Ulubione zajęcie spanie (zawsze i wszędzie), gry komputerowe i oglądanie TV. Wychodzi z założenia że On pracuje i On jest zawsze bardzo zmęczony a Ja przecież siedzę w domu i nie mam tyle obowiązków co On. Nic bardziej mylnego.

* Młody, mój synek. Mądry rozrabiaka, dokucznik i złośnik. Nie słucha się nikogo i zawsze ma swoje zdanie. Dziecko które ma w sobie tyle siły i energii że nie potrafi usiedzieć spokojnie ani minuty. Szybko się nudzi a jeszcze szybciej zniechęca do wszystkiego. Ulubione zajęcie: skakanie, deptanie i kopanie matki swojej oraz sprawdzanie Jej granic cierpliwości. Kochany nad życie mimo swoich wad.

*Moja Mama. Kobieta niesamowicie cierpliwa i wyrozumiała ale potrafiąca się wtrącać we wszystko „dla naszego dobra”. Jednak dobrze wiem że ZAWSZE mogę na Nią liczyć w każdej sytuacji. Ubóstwia swojego jedynego wnuka i rozpieszcza Go do granic możliwości.

* Moja Siostra, młodsza o 7 lat. Wegetarianka i włosomaniaczka. Ma swoje zasady i ich się trzyma. Uparta jak osioł, od nikogo nie przyjmie pomocy. Uwielbia swojego siostrzeńca ale w normowanych dawkach.

* Moja Teściowa. Wiecznie marudząca, niezadowolona i zapracowana (pomimo braku pracy) kobieta. Nigdy niema czasu dla swojego trzeciego już z kolei wnuka bo cytując „ma tyle na głowie i do załatwienia że już niema siły”. Zawsze wie wszystko najlepiej, jest ekspertka w dosłownie każdej dziedzinie i uważa że rodzina chce ją tylko wykorzystać a najcudowniejsi są tylko jej przyjaciele. Uwielbia kręcić, mataczyć i oczerniać wszystkich. Jej życiowa rola to być wiecznie pokrzywdzoną przez los. Tak zgadza się, nie cierpię Jej ze wzajemnością.

Innych bohaterów będę przybliżać w razie potrzeby 🙂

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s